Urządzenie do punktowego zbierania kamieni

Urządzenie do punktowego zbioru kamieni

Zbiór kamieni to proces szczególnie uciążliwy i niewątpliwie spędzający sen z powiek wielu osobom.
Polski producent maszyn uprawowych Agrimet, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów
i stworzył maszynę do punktowego zbioru kamieni.

Maszyna posiada niezwykle łatwy system montażowy. Dzięki swojej dedykowanej konstrukcji współpracuje z każdym typem ładowarki oraz ciągnikiem wyposażonym w TUR.
W procesie sitowania, czyli oddzielania od siebie obiektów ważne jest, by sortowany materiał pozostał czysty – dlatego solidny, obracany hydraulicznie kosz szybko i skutecznie oddziela ziemię od kamieni, pozostawiając zebrany materiał gotowym do składowania.

Z wielu zalet i funkcjonalności produktu, korzystają nie tylko rolnicy, ale też projektanci ogrodów, deweloperzy oraz firmy specjalizujące się w porządkowaniu przestrzeni publicznej (sprzątanie po budowach).
Zainteresowanie produktem coraz częściej zauważamy w przemyśle górniczym (wydobywanie półsurowców skalnych) oraz przemyśle spożywczym (np. sortowanie warzyw).

Urządzenie do punktowego zbioru kamieni ma więc naprawdę szerokie spektrum zastosowań!

Urządzenie świetnie radzi sobie w miejscach trudno-dostępnych, a prosta budowa pozwala operatorowi wdrożyć go w obsługę bez konieczności przeprowadzania specjalistycznych szkoleń.

Wszystkie nasze maszyny wykonane są z wysokiej jakości stali i materiałów używanych również przez producentów z Europy Zachodniej.